ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu se 4. A zúčastnila soutěže DDM „Poznej, co jsem za zvíře!"  Žáci poznávali tuzemská volně žijící zvířata nejen z obrázků,

ale také podle jejich vydělané kůže, rohů, kopýtek a dokonce i lebek.  Po skončení soutěže zjistili, že se jim ne vždy podařilo na otázky zodpovědět správně. Ale protože následovala zajímavá přednáška o všech zvířatech ze soutěže, byly děti po jejím skončení zase o něco moudřejší a své nově získané a utříděné poznatky jistě zúročí v jarní soutěži.

tř. uč. Lenka Buřvalová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol