ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Proč musím pracovat? Co je to povolání a řemeslo? Jak se pracovalo dřív a jak dnes? A kým vlastně budu, až budu velký?

Na tyto otázky dostaly děti odpověď na interaktivním výukovém programu v úterý v DDM Jednička. Zábavnou formou se seznámily s rolí práce v životě a její důležitostí. Na závěr si děti mohly vyzkoušet různé profese a řemesla. A tak se na malou chvilku staly prodavačem, číšníkem, truhlářem, keramikem, švadlenou, úředníkem a další. Program se jim moc líbil a zároveň je i pobavil! 

Markéta Hošková, vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol