ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

3. listopadu jsme vyrazili linkovým autobusem do Horního Maršova, kde nás čekal stmelovací adaptační program.

Těmito pobyty využíváme možnosti lépe se s žáky poznat, stmelit nově vznikající kolektiv a společně usměrňovat negativní projevy. Program jsme absolvovali v prostorách ekologického střediska Sever, tudíž se prolínaly aktivity stmelovací s aktivitami zaměřenými na ekologickou výchovu. Kromě zdravého a výtečného (i když většina dětí měla jiný názor) jídla jsme si užili i přátelskou a zábavnou atmosféru. Něco málo jsme pochodili po okolních kopečcích, prohlédli si na lesní hrádek Aichelburg a vyrobili drobné dárky pro své blízké. Ačkoliv si některé děti pletly pozdravy „dobrou noc" a „dobré ráno", tak je musím pochválit za aktivní a tvůrčí přístup ke všem činnostem. Také děkuji za sponzorský příspěvek Školské radě. 

třídní učitelka Ida Šturmová

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol