ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí 15. září v 11:20 začala naše cesta do Anglie. Jeli jsme přes Německo a Belgii až do Francie, kde jsme se ve francouzském přístavu Dankerque nalodili na trajekt,

jenž nás přes Lamanšský průliv dopravil do anglického přístavu Dover už kolem sedmé hodiny ranní. Navštívili jsme krásné město Hastings, křídový útes Beachy Head, Portsmouth, kde si někteří z nás prohlédli repliku lodě Victory a ke konci dne jsme byli ubytování v ETAP hotelu. Ve středu ráno jsme se nasnídali a vyrazili do Windsoru, polovina z nás byla ve Windsor Castle  -  v největším obydleném hradu na světě, druhá polovina se procházela městem, avšak všichni viděli střídání stráží. Následně jsme se vydali do Londýna, kde jsme navštívili Natural History Museum, v němž jsme se setkali se školáky z Brna. Na konci dne jsme byli rozděleni do rodin. Ve čtvrtek jsme se projeli po Temži, navštívili jsme Tower a viděli korunovační klenoty, byli jsme v obchodním domě Primark, ve kterém si každý něco nakoupil. V pátek jsme navštívili 4D kino, London Eye a dokoupili si suvenýry. Při cestách autobusem k památkám nám paní průvodkyně vyprávěla různé historické pohádky spojené s Anglií. Během prohlídky Londýna jsme měli možnost vidět Tower Bridge, Houses of  Parliament, Buckinghamský palác, Hyde Park a další... V sobotu 20. září jsme se štastni vrátili domů.

 žákyně 9. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol