ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Po slavnosti Pasování na čtenáře v 1. ročníku čekala v září na druháky další akce knihovny s názvem Klíčování.

Opět se tu sešli s princeznou Pohádkou, kterou tentokráte unesl do své říše čaroděj Nečterád. Děti pomohly princi Komiksovi  princeznu vysvobodit, když se naučily abecedu, vyluštily hádanku a správně přečetly zaklínadlo. Princezně i princi pak slíbily, že budou každý den číst alespoň 20 minut (i doma), aby se nemohl zlý Nečterád vrátit. Za odměnu druháci dostali keramický klíček, který otevírá cestu do říše pohádek a příběhů. 

třídní učitelky

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol