ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Po slavnosti Pasování na čtenáře v 1. ročníku čekala v září na druháky další akce knihovny s názvem Klíčování.

Opět se tu sešli s princeznou Pohádkou, kterou tentokráte unesl do své říše čaroděj Nečterád. Děti pomohly princi Komiksovi  princeznu vysvobodit, když se naučily abecedu, vyluštily hádanku a správně přečetly zaklínadlo. Princezně i princi pak slíbily, že budou každý den číst alespoň 20 minut (i doma), aby se nemohl zlý Nečterád vrátit. Za odměnu druháci dostali keramický klíček, který otevírá cestu do říše pohádek a příběhů. 

třídní učitelky

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol