ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V závěru školního roku se druháci, tak jak si slíbili, vypravili na letiště do Žirče. Zde na ně čekal pan Filip, který je provedl celým areálem.

Děti si zblízka prohlédly letadla, každý si vyzkoušel i roli "pilota", i když jen na zemi. Tato exkurze navazovala na besedu s panem Filipem u nás ve škole již dříve. Splnili jsme poslední školní „úkol“, moc se nám líbil. Děkujeme panu Filipovi i jeho tatínkovi, kteří se nám celé dopoledne věnovali, dozvěděli jsme se hodně zajímavých věcí. Určitě se ještě na letiště v Žirči někdy vypravíme.

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol