ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Školní rok se velmi rychlým tempem chýlí ke konci a pár dní před vysvědčením vyrazily obě třídy na výlet za poznáním přírodních krás českého kraje.

Cílem byl tentokrát příjemný a nově zrekonstruovaný kemp v Sedmihorkách, kam jsme dojeli vlakem a poté ještě pár set metrů pěšky. 11. červen byl tohoto roku 2014 opravdu nadprůměrně teplý, takže jsme své plány na výlety do nedalekých skal přesunuli na večerní hodiny a celé tropické odpoledne trávili u vody a využívali nabídek kempu. Cachtání a skotačení v rybníku, stavění hradu na písečné pláži, osvěžující nápoje a cukrovinky nás přenesly do prázdninové nálady.
Hrubá skála a lázně Sedmihorky byly pak naším cílem po večeři, kdy se lehce ochladilo na příjemnou tůrku. Unaveni jsme se pak vraceli přímo na noční hygienu a pak přímo do pelíšků. Na druhý den jsme vyrazili, již dle plánu, směr Turnov a navštívili okouzlující hrad Valdštejn. V lesním terénu a chládku jsme pak pokračovali až na turnovské nádraží a odtud zpět domů. Děti i vyučující si výlet užili. Všudypřítomná pohoda nás nabila do závěrečného školního finiše.

                         Mgr. Elena Lahučká, Mgr. Iva Codrová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol