ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 26. 3. 2014 jsme se s dětmi vydaly na výtvarné dílny do muzea. Děti se rozdělily na dvě skupinky.

První skupinka dostala látkový ubrousek, na který si napsala oblíbené písmenko. Většina dětí zvolila první písmeno svého křestního jména. Písmenka děti vyšívaly a okraje ubrousku zdobily ještě barvou a tiskátky. Druhá skupinka výtvarně zpracovávala motivy na ušité tašky. Děti měly z výrobků velkou radost. Ubrousek si uložily do krásně pomalované tašky a šťastni jsme se vrátili zpět do družinky.

Bc. Martina Kuchařová a družinka 3. B

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol