ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 20. března děti ze ŠD 1. B a ze 4. B společně vařily ve školní kuchyňce. Tentokrát to byly sladké croissanty, křupavé rohlíčky plněné čokoládou nebo marmeládou.

Děti se rozdělily do čtyř skupin, ve kterých pracovaly. Nejprve si vyválely listové těsto na pomoučené ploše na čtverec, který rozdělily na trojúhelníky. Do každého trojúhelníku daly kousek čokolády (bílé, oříškové, mléčné, hořké) nebo marmelády a stočily ho do roličky, kterou ohnuly špičkami k sobě. Nakonec croissanty lehce potřely rozšlehaným vajíčkem a daly péct do předehřáté trouby. Vše se krásně vydařilo a teplé croisanty s mlékem chutnaly všem dětem.


I.Hanzlíčková vychovatelka


 

 


 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol