ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Zajímavou předvánoční akci naplánovaly dvě maminky našich spolužáků na páteční odpoledne 13. prosince.  Do Lázní pod Zvičinou pozvaly všechny děti s jejich rodiči a sourozenci, aby se vzájemně lépe poznali a pobavili se.

Počáteční nesmělé poznávání pomohlo usnadnit společné zpívání s kytarou. Hned po té na nás na všechny čekala stezka odvahy. Do tmy v okolí hotelu jsme vyrazili vybaveni malými lucerničkami. V několika skupinkách rodičů a dětí jsme prošli 10 stanovišť se zajímavými otázkami s vánoční tématikou.
Po dobrodružné vycházce program pokračoval již uvnitř hotelu. Pro děti byly připraveny vánoční dílny. Rodiče si povídali většinou o přípravách na nadcházející Vánoce a dalších plánech celé třídy. Protože se všem odpoledne velice líbilo, domluvilo se hned pokračování. Už teď se všichni těšíme na letní táborák a opékání buřtů, nejspíše zase v příjemném prostředí Lázní pod Zvičinou.

Mirka Kubicová, třídní učitelka

 

lpz 03lpz 02lpz 01

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol