ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 5. listopadu čekalo na žáky prvního i druhého stupně překvapení. Paní učitelka Codrová domluvila zajímavé besedy,

zaměřené na ochranu životního prostředí a na třídění odpadu. Žáci prvního stupně měli svého lektora a na druhém stupni lektorku. V průběhu jedné vyučovací hodiny se žáci jednotlivých ročníků seznámili se způsobem třídění odpadu, poznávali kontejnery na různý odpad. Žáci pracovali s interaktivní tabulí, plnili zajímavé úkoly. Děti byly aktivní a hodně diskutovaly. Na chodbách naší školy jsou barevné kontejnery a děti se učí třídit odpad již od první třídy. Získali jsme i odkazy na internetové stránky: http://www.tonda-obal.cz/

Těšíme se na další zajímavé akce, které budou pro nás všechny přínosem.

za 1. třídu Mgr. I. Pešťáková

to1

to2

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol