ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 5. listopadu čekalo na žáky prvního i druhého stupně překvapení. Paní učitelka Codrová domluvila zajímavé besedy,

zaměřené na ochranu životního prostředí a na třídění odpadu. Žáci prvního stupně měli svého lektora a na druhém stupni lektorku. V průběhu jedné vyučovací hodiny se žáci jednotlivých ročníků seznámili se způsobem třídění odpadu, poznávali kontejnery na různý odpad. Žáci pracovali s interaktivní tabulí, plnili zajímavé úkoly. Děti byly aktivní a hodně diskutovaly. Na chodbách naší školy jsou barevné kontejnery a děti se učí třídit odpad již od první třídy. Získali jsme i odkazy na internetové stránky: http://www.tonda-obal.cz/

Těšíme se na další zajímavé akce, které budou pro nás všechny přínosem.

za 1. třídu Mgr. I. Pešťáková

to1

to2

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol