ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

První listopadový den prožily děti z 1. A a 4. A se ŠD v ZOO na "Týdnu duchů".

Nejdříve jsme si vydlabali několik svých duchů z připravených dýní a přispěli tak k tajuplné výzdobě ZOO. Poté jsme se šli trochu zahřát do jednotlivých pavilonů zvířat a načerpat tak úžasnou atmosféru. Cestou jsme však narazili na živá strašidla. Ale protože jsme bezva parta a prima kamarádi, strašidla u nás neměla žádnou šanci. Samozřejmě, že velké dřevěné lanové hřiště jsme nemohli minout, a tak jsme si zde náležitě protáhli celé tělo. Při odchodu byla již celá Zoo plná nádherných svítících dýní. 

M. Hošková, K. Křivánková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol