ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

První listopadový den prožily děti z 1. A a 4. A se ŠD v ZOO na "Týdnu duchů".

Nejdříve jsme si vydlabali několik svých duchů z připravených dýní a přispěli tak k tajuplné výzdobě ZOO. Poté jsme se šli trochu zahřát do jednotlivých pavilonů zvířat a načerpat tak úžasnou atmosféru. Cestou jsme však narazili na živá strašidla. Ale protože jsme bezva parta a prima kamarádi, strašidla u nás neměla žádnou šanci. Samozřejmě, že velké dřevěné lanové hřiště jsme nemohli minout, a tak jsme si zde náležitě protáhli celé tělo. Při odchodu byla již celá Zoo plná nádherných svítících dýní. 

M. Hošková, K. Křivánková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol