ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

„Paní učitelko, hurá, tak jsme tady!"  slyšeli jsme v sobotu 19. října ode dveří plno dětských hlasů. „Chodíme jako celá parta a těšíme se, co budeme dnes dělat."

A tak jsme se do toho všichni dali. Stříhali jsme, šili, lepili, motali, …. až nám z toho vznikly nádherné podzimní dekorace – ježek z polystyrénu, sova nejen z látky, ale i z toaletního papíru, ozdoba na dveře nebo na okno v podobě závěsného mobilu z dýní – prostě nádhera, radost z tvoření, ale i z povídání i z toho, že jsme všichni pohromadě! Úžasná atmosféra sobotního dopoledne strhla i jednoho ochotného tatínka, který na podzimních dílnách zůstal a pomáhal ze všech sil. Děkujeme tedy všem zúčastněným, že nám pomohli při vítání podzimu výrobou krásných věcí a těšíme se na další dílničky, tentokrát s vánoční tématikou.

Markéta Hošková, vychovatelka ŠD

pd 06

pd 07

pd 08

pd 09

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol