ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí a ve čtvrtek se prvňáci z obou tříd vystřídali v DDM Jednička, kde prověřili svou statečnost, když prošli "dračí slují" až k princezně.

Všichni si oddechli, když jim představila svého dračího kamaráda, který nebyl ani trošičku zlý. Spolu si pak popovídali o pohádkových dracích a s rytířem Vladislavem dokonce o tvorech žijících na naší planetě, kteří se drakům podobají. Seznámili se s historií draků papírových, zahráli si na draky, skládali dračí puzzle a na závěr si každý vyrobil svého papírového dráčka. Děkujeme všem v „Jedničce“ za krásně připravený program a těšíme se na další.

Mgr. Hana Havlíčková

drak 01

drak 02

drak 03

drak 04

drak 05

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol