ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 13. 9. šly děti ze školní družiny tříd 1. A a 4. A do DDM Jednička na interaktivní naučně zábavný program "Po stopách čokolády".

Program byl rozdělen na několik stanovišť. Zde se děti dozvěděly, kdo čokoládu objevil, odkud pochází a jak se vyrábí. Seznámily se také s firmou CARLA, která v našem městě čokoládu vyrábí. Na dalších stanovištích si děti vytvořily papírový košíček na čokoládové dobroty, které si samy vyrobily – ježek z tatrankové hmoty a dortík ze sušenky s čokoládovou polevou. A na závěr si prvňáčci ochutnali různé druhy čokolády (bílou, hořkou, s chilli, s mořskou solí, ….) a hádali, zda čokoládu poznají. Za svoji šikovnost dostali sladkou odměnu i plnou tašku čokolády s sebou do družiny. Bylo to krásné sladké odpoledne!

za všechny děti Karolína Hošková, 5. tř.

coko 01

coko 02

coko 03

coko 04

coko 05

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol