ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 10. 5. 2013 navštívily 5. třídy ZOO ve Dvoře Králové n. L., kde žáci prožili hodinu přírodovědy tak trochu jinak.

Tématem dnešního dopoledne byly podnebné pásy a blíže pak tropický deštný prales. Výuka začala zajímavou videopřednáškou pana Ing. Hajnyše, kdy si žáci pozorně zapisovali informace, které poté s dalšími vědomostmi využili při vyplňování pracovních listů v rámci celé zoologické zahrady. Páteční dopoledne málem nestačilo, ale už teď víme, že podobné hodiny si do budoucna jistě zopakujeme.

Mgr. Elena Lahučká, Mgr. Eva Pluskalová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol