ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Tentokrát v neděli 28. 1. se opět otevřely brány naší školy, aby veřejnost mohla nahlédnout pod pokličku výuky na naší škole. Ta probíhala souběžně vždy v několika třídách převážně skupinovou formou. Velký zájem ze strany rodičů zejména budoucích prvňáčků byl o ukázky daltonské výuky, v níž nemá škola konkurenci v Královéhradeckém kraji a jejíž metody získávají stále více pozornosti.

Školu si v tomto dni prohlédli nejen rodiče současných či budoucích žáků, ale přišli zavzpomínat i naši bývalí žáci a zejména starší generace, která nás obohatila o spoustu krásných vzpomínek a připomněla všem učitelům, jak je jejich povolání závazné. Znovu se potvrdilo, že vzpomínky ze školních lavic si s sebou opravdu neseme celý život. Dny otevřených dveří plánuje škola zachovat v různých podobách i do budoucna, neboť zájem veřejnosti o její činnost nás může jedině potěšit.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol