ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 14. 12. se v Hankově domě a na náměstí Václava Hanky uskutečnily předvánoční trhy spojené s pěkným kulturním programem. K vidění byly stylové stánky s ukázkami řemesel (svíčkař, řezbář, drátování, keramika, betlémy, květinová a vánoční aranžmá, ....). Vystupovaly zde pěvecké sbory, loutkoherci a zajímavé divadlo na chůdách.

Na této akci se aktivně podílela i ZŠ Podharť, která zde vystavovala a prodávala výrobky dětí z keramického kroužku a tvořivých dílen. Naši žáci připravili pestrou vánoční nabídku, jako např. keramické figurky andělů a čertů, drobné vánoční ozdoby, skleněné svícny malované vitrážovou technikou, smaltové šperky, medové perníčky a jiné.

Výstava měla veliký úspěch jak u dětí, tak u kupujících. Ukázalo se, že o výrobky našich dětí byl veliký zájem. Chtěla bych poděkovat všem dětem, které svou tvorbou úspěšně reprezentovaly naši školu.

Markéta Hošková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol