ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 11. 12. 2012 se vydala 1. třída U Štaflíka a Špagetky na první společný výlet. Cílem byla výrobna vánočních ozdob – Rautis, kde se ručně vyrábí a zdobí skleněné vánoční ozdoby, které se vyváží do celého světa.

Děti si prohlédly jednotlivé části výroby - tavení, stříbření, barvení, řezání, malování a nakonec si samy vyrobily vánoční hvězdičku, která jim určitě přinese v příštím roce hodně štěstíčka. Výlet byl prima, nevadila ani zima a těšíme se na další společné zážitky.

žáci 1. třídy, Mgr. Ivana Pešťáková, paní vychovatelka Markéta Hošková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol