ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 11. 12. 2012 se vydala 1. třída U Štaflíka a Špagetky na první společný výlet. Cílem byla výrobna vánočních ozdob – Rautis, kde se ručně vyrábí a zdobí skleněné vánoční ozdoby, které se vyváží do celého světa.

Děti si prohlédly jednotlivé části výroby - tavení, stříbření, barvení, řezání, malování a nakonec si samy vyrobily vánoční hvězdičku, která jim určitě přinese v příštím roce hodně štěstíčka. Výlet byl prima, nevadila ani zima a těšíme se na další společné zážitky.

žáci 1. třídy, Mgr. Ivana Pešťáková, paní vychovatelka Markéta Hošková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol