ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pátek 14. prosince jsme z Podhartě vyrazili směr zasněžené náměstí T. G. Masaryka. Zde jsme si prohlédli netradiční a velmi hezkou vánoční výzdobu - vánoční stromečky nazdobené dětmi z místních škol, školek a dalších organizací.

U vánočního stromečku, který ustrojili žáci naší školy jsme se společně vyfotografovali. Poté jsme navštívili Základní uměleckou školu R. A. Dvorského, kde na nás čekala zajímavá výstava netradičních betlémů. Nápaditě řešené výrobky žáků ZUŠ se nám moc líbily. Posledním místem našeho vánočního putování městem byl Hankův dům. Tam už byly v plném proudu Královédvorské Vánoce - vánoční trhy s doprovodným kulturním programem. Celé přízemí Hankova domu bylo plné stánků s vánočním zbožím. Nejdříve jsme si poslechli několik vánočních koled a písní v podání pěveckého sboru ZUŠ. Na nakupování vánočních dárečků jsme se těšili nejvíce. Každý z nás si odnesl nějakou malou drobnost v podobě svíček, andílků nebo zdobených kamínků. Celé dopoledne na nás dýchala vánoční nálada, ale čas rychle utíkal a tak nezbývalo než se vrátit zpět do školy. Putování našim vánočním městem se nám moc líbilo.

Mgr. Miroslava Kubicová a žáci druhých tříd

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol