ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V pátek 14. prosince jsme z Podhartě vyrazili směr zasněžené náměstí T. G. Masaryka. Zde jsme si prohlédli netradiční a velmi hezkou vánoční výzdobu - vánoční stromečky nazdobené dětmi z místních škol, školek a dalších organizací.

U vánočního stromečku, který ustrojili žáci naší školy jsme se společně vyfotografovali. Poté jsme navštívili Základní uměleckou školu R. A. Dvorského, kde na nás čekala zajímavá výstava netradičních betlémů. Nápaditě řešené výrobky žáků ZUŠ se nám moc líbily. Posledním místem našeho vánočního putování městem byl Hankův dům. Tam už byly v plném proudu Královédvorské Vánoce - vánoční trhy s doprovodným kulturním programem. Celé přízemí Hankova domu bylo plné stánků s vánočním zbožím. Nejdříve jsme si poslechli několik vánočních koled a písní v podání pěveckého sboru ZUŠ. Na nakupování vánočních dárečků jsme se těšili nejvíce. Každý z nás si odnesl nějakou malou drobnost v podobě svíček, andílků nebo zdobených kamínků. Celé dopoledne na nás dýchala vánoční nálada, ale čas rychle utíkal a tak nezbývalo než se vrátit zpět do školy. Putování našim vánočním městem se nám moc líbilo.

Mgr. Miroslava Kubicová a žáci druhých tříd

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol