ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Stává se už tradicí, že učitelé ZŠ Podharť připravují pro děti z prvního stupně letní tábor se zaměřením na turistiku, sport a angličtinu. Ani letošní rok nebyl výjimkou.

Robinson Crusoe prožily děti týden plný dobrodružství a legrace v Krkonoších v údolí Dolní Sejfy. Bohatý program nedal nikomu prostor k nudě a lenošení. Naopak, děti musely použít své dovednosti, zručnosti ale i ochotu pomoci druhému. Pracovat v týmu nebylo pro některé jednoduché, stejně tak postarat se sám o sebe jako Robinson. Všichni ale dali dohromady výbornou partu, na kterou se opět těšíme příští prázdniny. O tom, co všechno děti zažily, vás poinformují samy.

...jen co jsme rozlepili oči, uviděli jsme rozcuchaného pana učitele, křičícího: "budíček" a šli jsme na rozcvičku, kluci měli jenom kraťasy a holky měly i trička...

...další den jsme vyráběli srnku z klacku a sena...

...také jsme sbírali ovoce v blízkém lese, ale museli jsme dávat pozor na predátory (naši učitelé)...

...zdrcující byla túra na kozí farmu, jelikož pan učitel věřil svému instinktu a nakonec ty více zdatné dovedl k cíli...

...moc se nám tu líbilo a těšíme se na další rok...

Pátkové, Robinsoni, Námořníci a Piráti

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol