ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Prožít noc bez maminky se rozhodli žáci třídy 1. B. V podvečer se sešli ve třídě, vybaveni spacími pytli, karimatkami a především plni očekávání z nadcházejících hodin.

Nejdříve si přichystali svá místečka na spaní a po vydatné večeři se chystali na noční program. I přes velký mráz se všichni shromáždili venku a za úplné tmy sledovali vznášející se lampiony štěstí. Každý si tajně něco přál a dokonce si i společně zazpívali. A pak přišlo to hlavní – vysvědčení v pyžamu. I při tom zažili hodně legrace. Pochutnali si na čokoládových jedničkách a šťastni z krásných známek se vydali na stezku odvahy po ztichlé škole a jejím tmavém nádvoří. Malí hrdinové překonali strach a unavení a plni pěkných zážitků se uložili ke spánku. Samozřejmě nechyběla ani pohádka. Ráno si pochutnali na domácí vánočce a všichni se již těšili, jak se pochlubí rodičům svým prvním vysvědčením a užijí si zasloužených pololetních prázdnin.

Mgr. M. Kubicová, H. Pfeiferová a M. Procházková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol