ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 4. 2. zněly naší školou melodie staré barokní hudby. Děti se zaposlouchaly nejen do barokní duchovní, ale především světské hudby a zejména viděly na vlastní oči a slyšely na vlastní uši dávno zapomenuté hudební nástroje, které již znají jen z obrázků.

Teď už vědí, co znamená hrát na moldánky, poslechly si také niněru, loutnu, různé druhy kostěných píšťal a porovnaly zvuky několika dud. Všichni se vžili se do potulných kejklířů a zazpívali si i krásně malovanou kramářskou píseň. Hodina uplynula jako voda a nikdo se určitě nenudil.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol