ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Začátkem května jsme vyrazili z Podhartě na celodenní výlet až za hranice Čech, abychom náležitě procvičili jazyk a uvědomili si, proč se máme učit německy a zda jsme schopni domluvit se alespoň o základních informacích.

Ráno o půl sedmé pro nás ke škole přijel zelený "Šrekův" autobus a jelo se. Cesta do německé Kleinwelky nám trvala přibližně tři hodiny, ale počasí se po předešlém dni umoudřilo, což byl dobrý začátek. Pak nás již čekal Dinopark a toužebně očekávaný rozchod.Všude plno dinosaurů a dětských atrakcí včetně obrovského točícího se talíře, na kterém jsme se vyřádili snad všichni. A jelikož nás paní učitelka Lahučká, která celý výlet zorganizovala, dobře učila celý rok německý jazyk, mohli jsme naše znalosti uplatnit u stánku s občerstvením. Museli jsme však překonat počáteční ostych. Po svačině jsme vyrazili do nedalekého bludiště z živých plotů. Hodně jsme bloudili a ztráceli se, ale užili si legraci. Poslední atrakcí byla prudká skluzavka, která sloužila zároveň jako východ z bludiště. Jsme moc rádi, že se nám náš výlet do Německa vydařil, počasí přálo a všichni jsme se dobře pobavili.

Markéta Brunová, Lenka Šturmová, Kristýna Gandurská, Anna Patrová, žákyně 7. tř.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol