ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Slavnostní zahájení školního roku proběhlo letos v atriu školy.

Kromě vedení školy přivítala letos nové prvňáčky i paní Mgr. Edita Vaňková, starostka města, a popřála jim hodně úspěchů v nové životní etapě. Po udělených odkladech zasedlo letos do svých lavic poprvé na naší škole 34 dětí. V 1. A třídě je v počátečním vzdělávání bude provázet paní učitelka Mgr. Šárka Ruprichová a v 1. B paní učitelka Mgr. Hana Havlíčková.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol