ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 9. 9. 2010 se vydali žáci 1. stupně za pohádkovými postavičkami do Jičína, který každý rok touto dobou ožívá pohádkou.

Všichni jsme se velmi těšili. Ačkoliv nám počasí nepřálo, pršelo a pršelo, dorazili jsme do Jičína. Prošli jsme kolem Rumcajse a vydali se na první nádvoří, kde jsme se posilnili svačinou a hurá za pohádkou. Shlédli jsme pohádku Fimfárum, prohlédli si výstavu knížek a už na nás čekali pohyblivé postavičky.

Pomalu přestávalo pršet a mohli jsme jít i na náměstí, kde část naší skupiny shlédla jinou pohádku. Další skupina malovala, luštila hlavolamy a řešila tajemné pohádkové záhady. V závěru každého výletu nesmí chybět nakupování dárečků a dobrot – tak jsme nakupovali. Trochu znaveni jsme šli k autobusu a jeli domů. Na rozloučenou s Jičínem vykouklo sluníčko a slíbilo, že se polepší a příští rok "snad" bude svítit dříve.

tř. uč. 1. stupně, vychovatelky ŠD a paní Šimková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol