ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 6. 4. dopoledne se prvňáčci vypravili na exkurzi do nově vybudované stanice hasičského záchranného sboru.

Hasiči jim ukázali veškeré vybavení, které ke své práci potřebují. Kromě toho je provedli i zázemím, v němž tráví tréninkový a odpočinkový čas. Děti si mohly vyzkoušet hasičské přilby a vesty. Hlavně chlapci obdivovali vozidla, jejichž kola byla stejně vysoká jako některé jejich spolužačky. Někdo se zajímal o výložky s hvězdičkami na uniformách hasičů. Všem se také líbila historická stříkačka.

Touto cestou děkujeme dvorským hasičům za milé přijetí a čas věnovaný našim dětem.

Mgr. Š. Ruprichová a Mgr. H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol