ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V sobotu 9. dubna se sešlo kolem 40 dětí naší školy, aby si v tradiční dílně zručnosti vytvořily velikonoční výrobky. Od samého rána se vystřihovalo, lepilo, malovalo, šilo, ale hlavně pletly z pedigu velikonoční košíčky.

Děti měly plné ruce práce, a tak se jednoduché a přitom vkusné symboly jara rodily přímo před očima. Mnoho dětí bylo překvapeno svou šikovností a zručností a rodiče svými dárky jistě příjemně překvapily.

Domů si všichni odnesli pletené košíčky, šité slepičky či jarní květiny.

Markéta Hošková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol