ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 28. dubna vyrazila 8. třída na cyklistický výlet do okolí Dvora Králové nad Labem. Po skončení výuky jsme se sešli u kol, kde jsme byli proškoleni o bezpečnosti a poté jsme konečně vyrazili.

Počasí bylo nádherné, a proto jsme si cestu užívali. Když jsme dorazili do Bílé Třemešné, zastavili jsme se v cukrárně a koupili si něco dobrého na zub. Po svačince jsme se opět vydali na cestu. Cesta krásně utíkala nám a určitě i učitelům. Na přehradě jsme se vyfotili a přišla nejnáročnější část výletu – stoupání. To zvládli sice jen zdatnější, ale po tomto kopci nás čekal už jen sjezd ke škole, kde výlet končil.

Děkujeme paní učitelce Šecové a Šturmové a panu učiteli Černému za hezký výlet.

Za 8. třídu Káťa Radová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol