ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí ráno jsme vyrazili směr Trutnov - Svoboda nad Úpou a odtud již pěšky na Rýchorskou boudu, vše samozřejmě nahoru do kopců.

Po ubytování nás čekal pan "Krakonoš", který nás provedl Dvorským lesem a seznámil nás s místní flórou a faunou. Odpoledne se přihnala lokální lavina, která zasypala nebohého Matěje, zdatná Kristýna (lavinový pes) ho však brzy našla a přivolala pomoc. Za odměnu si s námi psi mohli pohrát. Večer jsme strávili příjemnou přednáškou, při které jsme se dozvěděli například rozdíl mezi murénou a morénou. Druhý den si každý vyrobil něco na památku – tištěný šátek, výrobek z drátků nebo ruční papír. Nechybělo několik her na zpestření programu a hurá domů...

žáci 7. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol