ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Začátek našeho výletu byl deštivý. Hned, když jsme vystoupili v Borovnici z vlaku, oblékali jsme pláštěnky.

Měli jsme však štěstí v neštěstí. Zajímavá změna původního programu se nám naskytla vzápětí. Mezi tím, co jsme čekali pod přístřeškem u větrného mlýnu, přišel pán, který mlýnem provází a nabídl nám prohlídku, která pro nás byla zajímavá a poučná. Počasí se zatím umoudřilo a vysvitlo i sluníčko na další cestu směrem k Pecce. Cestou jsme si pochutnali na zmrzlině. Na hradě jsme si prohlédli zdejší nádvoří, sklepení i mučírnu, nakoupili si suvenýry a turistické známky či vizitky. Výlet byl u konce právě včas, protože opět začalo pršet.

Třídní učitelky

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol