ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Předávání vysvědčení patří u dětí k významným dnům v jejich životě. Na žáky 2. A ze základní školy Podharť čekalo tradičně netradiční rozdávání pololetního vysvědčení. V loňském roce dostávali svá první vysvědčení v pyžamu. Tentokrát bylo předávání ještě více dobrodružné.

Ve středu 31. 1. 2024 v podvečer jsme vyrazili do kostela sv. Jana Křtitele. Na prohlídku kostelní věže a večerního města z ptačí perspektivy nás vzal pan Josef Langfelner, za což mu tímto velice děkujeme. Dětem poutavě vyprávěl o kostelních zvonech a hodinách. Po zajímavém vyprávění přišlo to nejdůležitější – netradiční předávání vysvědčení ve věži kostela. Pak už jsme se všichni vydali zpět do Podhartě. Společný večer ještě nekončil, čekala nás noc ve škole. Připravené řízky nám všem opravdu přišly vhod. Ještě jsme si trochu zadováděli, zahráli si únikovou hru „Kdo ukradl sněhulákovi nos“ a v rámci módní přehlídky předvedli své pyžamové modely. Po zábavném večeru a dobrém jídle jsme postupně zalehli do připravených spacáků. Noc ve škole se všem moc líbila a už teď se společně těšíme na další tradičně netradiční předávání vysvědčení.

Mgr. Miroslava Kubicová a Mgr. Zdena Červinková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol