ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 6. 9. 2023 jsme na kolech vyrazili na sportovní kurz na Svatou Kateřinu. Sraz jsme měli před školou v 8:45 a v 9:00 jsme vyrazili. Cestou jsme závodili na kolech a v 2. polovině cesty jsme měli do kempu dorazit sami bez pomoci, načež jsme se ani jednou neztratili a celou dobu jeli správně.

Hned po příjezdu jsme dostali oběd a poté jsme soutěžili na lodích, což samozřejmě vyhrály holky. Odpoledne jsme šli ke skalám, kde jsme slaňovali a lezli. Vyzkoušeli si to všichni, za což jsme byli odměněni jedničkou z TV. Večer jsme seděli u ohně a povídali si. Taky jsme šli na stezku odvahy, kde nás strašil pan učitel Hulík.

Druhý den jsme měli soutěž ve střelbě vzduchovkou, lukostřelbě a hodem granátu, což opět vyhrála holka. Poté jsme měli orientační běh, kde jsme si procvičili používání buzoly a turistické značky. Po obědě jsme už vyrazili ke škole, kde na nás čekali rodiče. Kurz jsme si všichni moc užili a děkujeme za zážitky.

Za 8.B Štěpánka Klecarová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol