ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 12. září se vypravili žáci 1. třídy U SKŘÍTKA A VÍLY na první adaptační výlet do Ratibořic.

Od školy jsme odjeli velkým autobusem. Po příjezdu následovala velká svačinka a potom HURÁ na zámek. Prováděla nás velice milá paní, která poutavě vyprávěla o paní kněžně, o paní Boženě Němcové a dalších významných postavách. Pozornost dětí si získala drobnými úkoly. Například měli jsme za úkol počítat hodiny v jednotlivých komnatách. Děti napočítaly 12 a bylo to správně. Po prohlídce následovalo nakupování drobných suvenýrů. Vyhrály pohledy a magnetky.

Odpočinuli jsme si a vypravili se k MLÝNU. Tady na nás čekal pan mlynář a pan průvodce. Provedli nás mlýnem a vyprávěli o tom, jak vše fungovalo. Když jsme se rozloučili, prohlédli jsme si i krásnou zahradu, kde všude na plotě byly malované hrníčky. Pak už nás čekal pouze odjezd domů. Plni krásných dojmů a zážitků jsme se vrátili ke škole.

Děti si zaslouží velkou pochvalu, byly moc hodné. Všichni se těšíme na další společné zážitky.

prvňáčci, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková, paní asistentka Mgr. Nikola Sacharuk a paní vychovatelka Aneta Annie Ulrychová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol