ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Náš školní výlet, který se konal v úterý 18. října, začal srazem na vlakovém nádraží. Cesta vlakem do Liberce uběhla rychleji, než jsme očekávali.

Po příjezdu do IQLANDIE jsme si odložili věci a rozutíkali se po prvních dvou patrech. Hned v 1. patře jsme objevili kantýnu a místnost plnou mlýnských kol a vodotrysků. Ve 2. patře jsme prozkoumávali zemětřesení a výrobu bublin. Než jsme se stihli pořádně rozkoukat, už nás v hale čekala science show, při které nám ukázali mnoho úžasných pokusů od ohně až po elektřinu. Po konci show se většina z nás šla najíst do kantýny. Dojedli jsme a znovu se vydali do všech pater budovy a mohli jsme probádat i patro 3. a 4. Ve třetím patře jsme spatřili různé planety a skládačky. Ve čtvrtém jsme zkoumali části lidského těla a mohli jsme zde otestovat i své smysly. S blížícím se časem odjezdu jsme už všichni začínali být unavení. Domů jsme všichni dorazili v pořádku a spokojení, že jsme si exkurzi užili. 

Lucie Gabrielová (žákyně 7.A)

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol