ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Vážení rodiče, žáci,

naše škola se zapojí do celostátní sbírky v rámci neziskového projektu Remobil, jehož cílem je ochrana životního prostředí a zdraví člověka zapojením se do systému sběru a využití mobilních telefonů po skončení životnosti.
Z každého odevzdaného mobilu předává organizace příspěvek 10 Kč Jedličkovu ústavu a školám.

Smazání dat obsažených v mobilech zajišťuje mechanicky nebo certifikovaným softwarem u každého mobilu.

Na firemní mobily vystavuje na vyžádání potvrzení o ekologické likvidaci pro vyřazení z evidence majetku firmy.

S každým odevzdaným mobilem se lze elektronicky registrovat do soutěže o mobilní telefon v hodnotě 10 tis. Kč na https://remobil.cz/soutez/.

Odevzdávat lze také nabíječky, tablety nebo notebooky.

Mobily předávejte prosím ve vestibulu školy do připravené krabice k paní vrátné. Sbírka na naší škole končí 10. 11. 2022. Děkujeme všem, kteří se zapojí a přispějí tak k ochraně naší přírody i podpoře Jedličkova ústavu.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol