Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 15. 9. 2022 vyrazili žáci prvních tříd na stmelovací výlet do Ratibořic.

První zastávkou našeho poznávání byl Rudrův mlýn, kde jsme se přivítali s průvodcem. Provedl nás objektem a poutavým vyprávěním přiblížil dětem život a práci ve mlýně. Dále jsme procházkou pokračovali k roubené chaloupce, kterou v současnosti nazýváme Starým bělidlem. Po její prohlídce jsme zamířili do romantického zákoutí Viktorčina splavu. Posledním cílem byla prohlídka zámku Ratibořice. Cestou k němu jsme se vyfotografovali u sousoší Babičky s vnoučaty. Interiéry zámku a zajímavý výklad průvodce se nám moc líbil. Čas před odjezdem do školy jsme věnovali nákupu drobných suvenýrů.

Počasí nám nakonec přálo, výlet se nám všem moc líbil a už teď se těšíme na další společné zážitky.

Miroslava Kubicová, Danuše Šrámková

Office 365 přihlášení