ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Letos jsme rozhodli, že pojedeme na dobrodružný výlet. Žádná měkká postel, střecha nad hlavou, ale pěkně pod stan.

21. června jsme vlakem dojeli do Borovnice. Zde na nás již čekal průvodce, který  nám ukázal a popsal repliku větrného mlýnu v Borovnici.  Naše cesta pokračovala do kempu Pecka. Někteří si cestu polem užívali opravdu nadmíru.

Odpoledne jsme šli do města a na hrad. Absolvovali jsme prohlídku a rychle zpět do kempu, abychom si mohli stany postavit. Někteří již byli zkušení, tak měli stan postavený hned, jiní bojovali s kolíky, stanovými tyčkami - prostě hotový rébus. Všichni jsem ale do půl hodiny měli hotovo.

Večer jsme si šli zahrát paintball. Celou dobu pobytu jsme mohli využívat sportovní aktivity a koupání, které kemp nabízí.

Výlet se nám líbil. Zase jsme zkusili něco nového a máme další společný zážitek.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol