ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pátek 3.6. jsme s nadšením nasedli do autobusu a tím započal náš školní výlet do Chorvatska.

Po dlouhé a únavné cestě jsme v sobotu ráno dorazili do kempu Baška Polje v okolí Makarské riviéry. Hned jsme si vybalili věci a vyrazili na pláž. V neděli nám začala velká zábava s paddleboardy a „pálavou“, kterou jsme následující den museli pohřbít z důvodu prasknutí ve švu. V pondělí jsme po celodenním koupání a odpoledních závodech na paddleboardech vyrazili do Bašky Vody, kde jsme si dali výbornou zmrzlinu a dokoupili chybějící suroviny. V úterý se konal výlet na raftech, kde se po studené vodě sjížděla řeka Cetina. Užili jsme si spoustu legrace. Po návratu z raftů a malém odpočinku jsme po pobřeží došli do městečka Promajna, zahltili své instagramové účty novými fotkami a dali si zmrzlinu. Středu jsme trávili odpočinkem u moře, kromě několika hříšníků, kteří se z důvodu porušení pravidel vydali do malé vesničky v horách, aby u kostelíčku „poprosili za odpuštění svých hříchů“. Večer nás čekala diskotéka, oslava narozenin naší spolužačky a pokochali jsme se krásným západem slunce. V noci na čtvrtek nás zasáhla bouřka a pršelo až do odpoledních hodin. Když přestalo pršet, vydali jsme se na procházku směrem do Makarské, dali si večeři a nakoupili pár suvenýrů. Další den jsme vyrazili lodí na ostrov Brač, prohlédli si zdejší památky, někteří odvážlivci se i vykoupali, a na zpáteční cestě jsme k obědu dostali výbornou rybu a maso. V sobotu nás už čekalo jen balení a úklid chatek. Odpoledne jsme nasedli do autobusu a obohaceni novými a krásnými zážitky se vydali na cestu domů.

Všichni jsme si zájezd moc užili a budeme na těchto úžasných deset dní s úsměvem vzpomínat. Děkujeme panu učiteli Novotnému, paním učitelkám Codrové a Červinkové a zdravotnici Jaruně za krásné ukončení deváté třídy :).

Kačka Škopová, Eliška Šťastná

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol