ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Hurá! Konečně tu byl pátek a dlouho očekávaný výlet, na který jsme se moc těšili. Nejprve nás autobus odvezl do Poděbrad, kde jsme se po procházce rozkvetlou kolonádou svezli po řece Labi výletní lodí Král Jiří.

Protože bylo krásně, kochali jsme se pohledem z horní paluby lodi na oba břehy a pozorovali jsme kachny, labutě i krásně žluté stulíky. Náš výlet však projížďkou teprve začal. Po ní jsme pokračovali autobusem do Ostré. V Botanicu (ve věrně napodobené historické vesničce) na nás čekalo řemeslné tvoření všeho druhu. Za proměněné groše děti vyráběly provazy, svíčky, maňásky, rýžovaly zlato, drátkovaly a také se nezapomněly, společně s pedagogickým doprovodem, posilnit v místní hodovně. Unavení, ale spokojení jsme se v odpoledních hodinách vrátili a už se těšíme na další společné zážitky!

Mgr. Lenka Buřvalová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol