ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

O tom, jaký pokrok udělali, se přesvědčili žáci tříd 1. A a 1. B. V pátek 17. února navštívili poprvé se svými učitelkami městskou knihovnu.

Přivítal je král "Abecedník" s princeznou. Žáci měli za úkol doplnit chybějící písmenka ve slabikáři. Písmenka jim totiž snědl "Písmenkožrout". Úkolu se zhostili na výbornou a společně poradili "Písmenkožroutovi", aby místo písmenek jedl raději mrkvičku. Král Abecedník poděkoval třídním učitelkám a položením meče na ramena pasoval žáky na čtenáře. Za odměnu dostali pamětní list, kartičku do knihovny a knihu Kuba nechce číst. Pasování na čtenáře se všem líbilo a již se těší na příští návštěvu knihovny.

třídní učitelky

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol