ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Dne 30. 4. 2012 se 9. třída sešla na vlakovém nádraží. Po chvíli čekání na vlak jsme nastoupili a vyrazili směr Jesenný. Po stoupání, které bylo namáhavé, ale krátké a za pěkného počasí, se každý vyškrábal k Bozkovským jeskyním.

Protože je v jeskyních chladno, oblékli jsme se a vstoupili do jeskyní. Některé byly prostorné a v jiných byl snížený strop, takže se ti vyšší z nás bouchnuli do hlavy. Bolí to. Na mě udělalo velký dojem jezírko. Poobědvali jsme a vydali se nejdříve Palackého stezkou do Spálova a dále Riegrovou stezkou do Semil. V Semilech jsme si dali osvěžující zmrzlinu a spěchali na vlak.

Káťa Radová - 9. třída

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol