ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Den Země oslavili třeťáci trochu dříve a to v  úterý 16. 4. 2019 v podharťském lese,

kde se vydali proti proudu Hartského potoka na přírodovědnou výpravu za tajemstvími, která okolní les ukrývá. Všímali si poznávacích znamení, objevovali živočichy a nerosty, a též se dozvěděli zajímavosti o jezech na Hartském potoce. Spolupráce s DDM Jednička je vždy podnětná a těšíme se na další setkávání.

třídní učitelky 3. ročníků

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol