ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Poslední předvánoční pondělí naši osmáci a deváťáci navštívili místní gymnázium, kde pro ně vyučující s žáky připravili vzdělávací dopoledne. Osmé třídy se zúčastnily přírodovědného bloku, který se zaměřil na přírodopis, chemii a fyziku. V odborných učebnách žáci poznávali zábavnou formou naše obratlovce. V chemii zhlédli vánoční pokusy, sami si namíchali výborný nápoj a na školní zahradě nechyběl chemický ohňostroj. Fyzika byla zaměřená na mikrosvět, tedy na částice, které nám umožňují používat elektrozařízení.
Devátá třída soutěžila ve znalostech o anglicky mluvících zemích. I tento blok byl pro žáky zajímavý, mohli si zahrát různé hry, dozvědět se nové zajímavosti a přitom se i těšit ze sladké odměny, kterou bylo odměněno vítězné družstvo ve složení J. Troch, D. Roch, J. Zemek a L. Dušková.
Akce na gymnáziu nás nezklamala, žáci odcházeli plni dojmů a nových poznatků. Děkujeme vyučujícím, kteří našim dětem ukázali zajímavé a cenné exponáty, které škola vlastní. 
třídní učitelky 8. a 9. tříd

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol