V pondělí 26. 11. 2018 se žáci z prvních tříd učili trochu netradičně. Nejdříve vymodelovali a upekli z perníkového těsta písmenka, která se ve škole naučili. Další část nevšedního učení se odehrávala v tělocvičně. Všichni zde vytvářeli ve skupinách písmenka z vlastních těl. Tato činnost žáky zaujala a dařila se jim. V hodině výtvarné výchovy si nakreslili vodovými barvami velká tiskací písmena, která v závěru dnešního dopoledne použili při skládání slabik a slov. Pondělní písmenkové dopoledne se vydařilo a žáci si hravě zopakovali probraná písmenka. Prvňáčkům patří velká pochvala za splnění připravených úkolů.
Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.