ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 26. 11. 2018 se žáci z prvních tříd učili trochu netradičně. Nejdříve vymodelovali a upekli z perníkového těsta písmenka, která se ve škole naučili. Další část nevšedního učení se odehrávala v tělocvičně. Všichni zde vytvářeli ve skupinách písmenka z vlastních těl. Tato činnost žáky zaujala a dařila se jim. V hodině výtvarné výchovy si nakreslili vodovými barvami velká tiskací písmena, která v závěru dnešního dopoledne použili při skládání slabik a slov. Pondělní písmenkové dopoledne se vydařilo a žáci si hravě zopakovali probraná písmenka. Prvňáčkům patří velká pochvala za splnění připravených úkolů.
Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol