ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Je 25. 9. a my se právě vracíme z výletu, který se konal v Praze. Po příjezdu jsme se vydali na Letiště Václava Havla, kde jsme prošli odbavením.

Poté následovala projížďka autobusem po přistávací ploše letiště. Viděli jsme, jaké vybavení mají hasiči. Zjistili jsme co se děje, když přistane letadlo, a pozorovali jsme přílety a odlety různých leteckých společností. Dozvěděli jsme se tu spoustu zajímavých informací o chodu letiště. Další část dne pokračovala v Národním technickém muzeu, kam jsme se přesunuli autobusem. Jakmile jsme dorazili do muzea, každý se mohl soustředit na to, co ho zajímá nejvíce. V muzeu jsme strávili tři hodiny a pak se vydali na zpáteční cestu.

za 9. třídu Adam Nápravník

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol