ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Tento již tradiční kurz naší školy na začátku školního roku absolvovali žáci osmých tříd v téměř letním týdnu od 10. do 13. září.

Počasí nám přálo přímo neskutečně nádherně. Na odjez od školy s vyleštěnými koly a  cyklistickými helmami i sportovním oděvem byl krásný pohled. Nečekalo nás žádné mrznutí ani po cestě či na skalách, ani po koupání během vodáckých závodů. Účastníci kurzu absolvovali orientační běh, a to beze ztrát, lezení po skalní stěně, slaňování, střelbu z luku a vzduchovek, ringo, cyklistické závody a další drobné hry, včetně té noční.  Všem se nám v nádherném prostředí Kateřiny líbilo a těšíme se na další rok.  

Mgr. P. Novotný a Mgr. V. Hulík

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol