ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Letošní zápis do 1. třídy proběhl opět ve slavnostním duchu. Děti ve škole přivítaly nejen usměvavé tváře paní učitelek z 1. stupně,

ale i barevně vyzdobené třídy starších spolužáků. Však se také budoucí spolužáci při pracovních činnostech činili, aby naše prvňáčky kromě sladkých sponzorských darů od firmy Carla mohli obdarovat i svými výrobky z pracovních činností. Na děti, pro něž byl jistě tento den důležitým mezníkem v životě, čekaly ve třídách také pamětní listy, drobné Lego, různé jarní květiny a vycpané slepičky. Největší úspěch nejspíš sklízeli barevní klauni, kteří se budou usmívat z dětských pokojů do té doby, dokud nenastane ještě slavnostnější den - 1. září. Z celkového počtu 43 dětí, které přišly k zápisu, nastoupí po odkladech nejspíš 36 dětí do dvou prvních tříd. Paní učitelka M. Kubicová D. Šrámková se na ně už moc těší.

Mgr. S. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol