ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

 

V úterý 6. 2. 2018 se vypravili žáci naší školy na již tradiční akci pořádanou DDM „Klání malých školáků". Soutěže se zúčastnili žáci z třetích, čtvrtých a pátých tříd. V družstvu „Podharťáci" nás reprezentovali tito žáci: třetí třída Robert Žuna, čtvrtá třída Daniel Brdička, Jonáš Jiřička a pátá třída Anna Klikarová, Jan Just. Žáci plnili úkoly v oblastech českého jazyka, matematiky, sportu, hudby a dalších disciplín. Naši si vedli zpočátku úspěšně, ale i přes obrovskou snahu jsme se umístili na 4. místě. Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další ročník.

Mgr. Zdena Červinková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol