ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 11. června 2012 jsme se sešli před školou, abychom se vydali na poslední výlet na této škole. Počasí nevypadalo právě přívětivě, a tak jsme se modlili, aby se vyjasnilo, a my si to náležitě užili.

Cílem akce byl nedaleký Mostek. Samozřejmě jsme se nevydali přímou cestou, ale vyrazili jsme na okružní cyklistickou jízdu. První stanoviště bylo v Bílé Třemešné – na zmrzlinu, dále jsme pokračovali do Mezihoří, Třebihoště a na další zastávku – Mostecké lázně. Zde jsme se napili z pramene a projeli jsme Cestu K. J. Erbena (dřevoryt Polednice, Lesa pán, Popraviště). Opět začalo stoupání ke Zvičině. Na kopci už se všichni těšili na oběd. Sjeli jsme do Mostka a ubytovali se (stany, chatky), naobědvali a pokračovali v zábavě. K dispozici bylo různé sportovní náčiní, takže jsme hráli volejbal, fotbal, badminton, stolní tenis a další. Odpoledne jsme šli k mostecké škole "na umělku" a hrát fotbal. K večeři jsme na ohni opekli špekáčky. Ráno jsme se nasnídali, sbalili si a vyjeli směrem ke škole. Výlet byl fajn, užili jsme si to a hlavně jsme nezmokli.

žáci 9. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol